מלתחה חכמה: הדבר הבא בארון הבגדים שלכם - כלכליסטכתבת וידיאו באתר של ה"כלכליסט" ובה אני מסבירה ומדגימה את יתרונותיה של המלתחה החכמה.

"תרבות השפע, זו שקוראת לכולנו לצרוך כמה שיותר ולעמוד בקצב בלתי אפשרי של אופנות מתחלפות וטרנדים מאתגרים, יוצרת לא מעט תסכול כשזה מגיע לתחום האופנה. הצורך להיות עם היד על הדופק וללבוש תמיד את המילה האחרונה עולה לנו בהמון זמן וכסף, הן במעמד הקנייה והן בשלב בו אנו עומדים מול ארון מתפקע ועדיין לא מוצאים מה ללבוש. וזה עוד לפני שהתחלנו לדבר על המשמעות ההרסנית לסביבה שטמונה בייצור לשיווק המוני וזול.

הדרך להיפטר מהבלגן וליצור לעצמכם חיים מסודרים וממוקדים יותר מבחינה אופנתית, היא ליצור מלתחה חכמה, מוגבלת בכמות הפריטים ומדוקדקת באיכות, כאשר משימת העל היא ליצור מלתחה הבנויה בגדים שמשתלבים היטב אחד עם השני ובעלי יכולת לבנות מראות שונים בכל פעם מבלי לגרום לצריכה מיותרת. הסטייליסטית שני ספיבק-פיש שהקימה את קבוצת הפייסבוק "ארון מלא" שמטרתה ללמד נשים וגברים כיצד לייעל את המלתחות שלהם וסיביל גולדפיינר, בעלת קום איל פו שיצרה לאחרונה קולקציה שלמה לפי תורת המלתחה החכמה, מסבירות לנו איך נראית מלתחה כזו ומהם פרטי הלבוש שכדאי שתכללו בה."

לכתבה


Comments

Popular posts from this blog

מינימליסטית

קניה בקליק

סגנון אישי