ממתקי כריסמס ומה (שוב) למדתי על בשרי


השבוע למדתי (שוב) שחוצפה ישראלית זו תכונת חובה.
יש הקוראים לתכונה הזו "פלפל" אבל בפנים כולם יודעים שמדובר בחוצפה אותנטית.
הסיפור כך היה: הגעתי ל"יס פלנט" בקניון איילון, לבכורה של סרט חדש.
נעמדתי בסוף התור הארוך לקבלת הכרטיסים, ורגע לפני שתורי הגיע, נדחפו לפניי קבוצת אנשים עליזה. רק מציינת -  טווח הגילאים הממוצע של החבורה המדוברת עמד על 65.
מחלק הכרטיסים הסתכל עלי, אחרי זה על הקבוצה ואמר לי –  "ילדה, לכי לסוף התור ואל תדחפי!"
אמרתי לו שאני עומדת כאן כבר יותר מעשר דקות כי את התור התחלתי מהסוף, כמקובל. את מחלק הכרטיסים זה כלל לא עניין. הוא הרים את קולו כמורה ביסודי ונזף בי שוב – "לכי לסוף התור המתיני כמו בן אדם! תלמדי לא להידחף!"
סביר מאוד להניח שהסמקתי ברגע זה. ניסיתי לפנות לקבוצה הנדחפת, אבל ראיתי את מבטיהם המרוצים מזה שהם קיבלו את העדיפות והלכתי לסוף התור. אגב, אם הייתי לבד, ברור לי שהייתי עונה משהו לא סימפטי למחלק הכרטיסים והולכת הביתה. או לבר השכונתי כדי למהול את הבושה.

חברים, לקראת תחילת שנת 2016 הבאה אלינו לטובה, אני רוצה לבקש מכם - אל תהיו מנומסים. תשכחו את הנימוסים שאמא לימדה אתכם ותתחילו "לאכול עם הידיים". 


הסרט היה טוב דווקא. לכו לראות –עוגיית כריסמס הבאה שלי הוא חנות הפופ אפ החדשה בשם "וולקאם פופ אפ" שנפתחה בגן העיר. מדובר ברשת שמארחת בוטיקים שונים. זו שנפתחה בגן העיר מארחת את "ויטרינה".
חשוב לציין – הרשת החדשה מעודדת ייבוא וייצור מקומי, כך שהנה לכם גם נושא חברתי. יצאתי "וולקאם פופו אפ" עם שני פריטים מעולים לחורף: סווטשרט עם ציפור כחולת המקור וחולצת שמלה ארוכה, שמתאימה ל"שכבות" שכל כך נחוצות בחורף.


הממתקים הבאים הם זוג נעלים ירוקות מבית היוצר "קאפל אוף"שמפו יבש, עם שם מגניב "No Shit" ואבקה שעשויה מחומרים טבעיים בלבד, תוצרת מקומית גם כן,
מייק אפ של PUPA שמכסה טוב-טוב את מה שצריך להסתיר וקרם ידיים בריח נעים מאוד ומרקם פנטסטי של Body Shop.

מקווה שהחג הנוצרי יאיר לכם פנים. בשביל האורות אגב, מומלץ לקפוץ ליפו, מאוד יפה שם עכשיו.

נ.ב.- אל תראו בפוסט קריאה לעידוד החוצפה הישראלית, יש לקחת הכל בהומור :)

Comments

Popular posts from this blog

קניה חכמה עם ג'סה גריי

תלושים לחג - הדרך החכמה לנצל אותם

דעי להפרד יפה