סאשה וון דורסן, ברברי, לוקסיטן וסוף העולם.

3:21 PM

סופת החול שפקדה אותנו, בשילוב הלחות הבלתי נסבלת עושה לי חשק לסגור את העולם. 
למזלי אתמול בערב התפרסמה ידיעה שסוף העולם קרב מאי פעם, כשאר המועד המדויק נפל ל-28/9.    
זה משאיר לנו שבועיים כדי להספיק את כל מה שתכננו לכל החיים. או רק כדי לעשות קפיצה קטנה לאירופה, לעשות כביסה, מניקור-פדיקור ולהסתפר.
אני לא מהדרמטיות ולוקחת הכל בפרופורציה. למשל, כשהמטאור יפגע בכדור והכל יהיה כאוס, שריפות וצונאמי, לי חשוב להריח טוב. כי ביננו, אם להכחד אז שיהיה בשיק.

ואם לדבר ברצינות, לסתיו 2015 יש כמה ריחות טובים להציע.
אחד מהם הוא החדש של Burberry הנקרא My Burberry.
 

הבושם מגיע בבקבוק זכוכית מרובע, עם פפיון ופקק שמזכיר את כפתורי מעילי הטראנץ' האייקונים של המותג.
אם מסובבים את הפקק, אפשר לראות בפנים חריטה של שם המותג וזה נראה ממש כמו כפתור.
הריח שלו מאוד פרחוני וחזק. יש כאן תערובת וורדים, פצ'ולי ולימון. הוא לא מתוק מידי, הוא סולידי, מאוד נשי ומשאיר שובל ריח של גן פרחים אחרי הגשם.
לדעתי זה ריח שמתאים יותר לסתיו/חורף ופחות לקיץ הישראלי.


מוצר נוסף שראוי להמלצה הוא בושם של המותג הצרפתי (שמאוד אהוב בקרב נשות ישראל) -L'occitane. מי שטרם הספיקה להכיר, מדובר בחברה שמייצרת מוצרי טיפוח מאוד איכותיים, המגיעים אלינו היישר ממדינת הסטייל, הבגט וכובע ברט.
L`occitane מציעים מוצרי טיפוח לגוף, לפנים ולשיער ובישום כמובן. לפני שהקוראים צועקים "מה איתנו?", אגלה שיש גם מוצרי טיפוח לגבר.
לגבי הבושם - Cherry blossom כשמו הוא, בריח פריחת הדובדבן. הוא פירותי, פרחוני ומאוד עדין ורענן. הוא נותן תחושה של חופש, ימי האביב הראשונים ופיקניק רומנטי בשדות. בזכות ריחו הרענן, הוא מתאים לכל עונות השנה, לכן אני מציעה למקם אותו במקום נגיש.
לא אחלק את הריח לתוים, כמו שעושות דיילות יופי מאופרות ב"אפריל", אבל אגיד בוודאות שמי שאוהבת ריחות מתוקים זה הבושם.

במידה ונחיה אחרי ה-28/9, אני ממליצה לחגוג את החיים עם ספרה הלא חדש של הצלמת Sacha van Dorssen (סאשה וון דורסן). זהו ספר צילומים עם עבודותיה המדהימות של הצלמת מתחילת הקריירה. 
הוא עושה נעים לעין ומומלץ לחובבי צילום ואופנה.

P.S - אני לא באמת מאחלת כאוס ושריפות ולא בא לי שהכל יסתיים ב28, אבל המלצותיי לכל הכתוב למעלה כנות וכל התמונות המופיעות בפוסט זה הן מספרה של סאשה.

המשך סתיו רומנטי שיהיה!
You Might Also Like

0 коммент.