הקיץ של איב סן לורן (Yves saint Laurent)

11:49 PM

רוצה להרגיש נסיכה?

אני לא מתכוונת לכזו שנולדה וחלמה רק על הערב המיוחד שלה, בו היא תעטוף את עצמה בשמלת קצפת וארבע מאות איש יבואו להגיד "סימן טוב ומזל טוב" ואז יילכו לאכול, הכוונה שלי היא לנסיכה אמיתית, אחת שלא תצליח להירדם גם על עשרה מזרני קינג קויל אם במקרה לחבר שלה נפלה עדשה מעל הראשון, אם כן – הדבר די פשוט – רכשי לך כמה מהמוצרים של איב סן לורן. מבטיחה לך שתרגישי את כתר היהלומים על הראש, מגע המשי על עור הפנים וריח הפירות אקזוטיים אותו תוכלי להרעיף על נתיניך הנאמנים.

השבוע אני הרגשתי כך בארוע של איב סן לורן, שהתקיים במתחם אנדרומדה ביפו. מקום מלכותי בפני עצמו יש להודות. משרד יחסי ציבור של "גלעד תקשורת" דאגו לסדר את המקום בצורה כזו, שבכניסה למתחם השתחרר לי "ואוו" בקול רם.לצד עמדות המחשוב ודוכני האיפור השתרע בופה שלא היה מבייש גם הילולה ברומא העתיקה.
לא אפרט את המנות שהגישו למבקרות, כי מרוב ההתפעלות ורצון לחלוק את החוויה עם הבלוגריות האחרות אפילו לא טעמתי כלום.

לאחר המינגילינג הראשוני הרצתה בפנינו בשמית (אשה שמקצועה רקיחת בשמים) בשם סופיה גרוסמן, אם להסתמך על דברים של נציגי החברה, מדובר ב"אשה שיצרה בשמים שנמכרים כיום יותר מכל בושם אחר בהיסטוריה של המין האנושי." קשה היה שלא להתרשם ממנה.
את סופיה החליף יאניק וואודרי שעשה למיראל עיניים ובין לבין גם צייד אותנו בטיפים הקשורים לאיפור.

מיראל הנציחה אותם מילה במילה בבלוג הנהדר שלה –
falafelfashion

אחרי יאנק החלטתי שעלי להנות מהקייטרינג, אך הוא כבר קופל. החלטתי לטפל בבר.
3 כוסות שמפנייה משובחת עשו את שלהם והצבעים, שיאנק דיבר עליהם התערבבו לפלטה מאוד ססגונית.


בסוף האירוע קיבלה כל אחת מהמשתתפות שי צנוע (צנוע בסטנדרט של נסיכות סעודיות כמובן), וכך יצאנו את המתחם נמרצות, מרוצות ומפונקות, ובדרך לא שכחנו להודות לצוות של גלעד תקשורת ולאנשים הנפלאים שעובדים עבור המותג אגדי של איב סן לורן, שידוע כמי שאמר פעם,
"אהבה זה האיפור הכי טוב. אבל קל יותר לרכוש איפור."
קשה שלא להסכים עם האמת הפשוטה הזאת...

כאן
תוכלו לראות את כל המידע אודות הבושם הנפלא Parisienne
שבוע טוב.


You Might Also Like

6 коммент.