שנות ה-90 שלי

2:51 AM


הרבה לפני עידן הפייסבוק, האייפון וליידי גאגא הייתה תקופה נהדרת של רביצה על הספה בסלון של ההורים תוך כדי בהייה אקטיבית בבברלי הילס, הערצת אירוסמיט'/נירוונה/בון ג'ובי.
הייתה זו תקופת שנות התשעים. (בייבי)
עידן התמימות- אהבה ראשונה, שברון לב, (דילן מקיי, למה עשית לי את זה?)  וחיפוש אחר הד"ר מרטינס המושלמות.
הגרדורובה הורכבה על בסיס חולצות בצבעי חומצה רעילה, חולצות משבצות, ג'ינסים בגזרה גבוהה, חצאיות צרות גבוהות, מעילי רוח, תספורת רייצ'ל מחברים (אחת לכל עונה) ומשקפי שמש עגולים. זה היה העיסוק העיקרי שלנו באותה תקופה רומנטית.
ובהחלט היה במה להתעסק.

העשורים האחרונים בתחום האופנה הוכיחו שטרנדים, כמו פראיירים, אף פעם לא מתים, הם רק מתחלפים. ובמקרה שלנו, מתחלפים בינם לבין עצמם. רק בחורף שעבר שנות השמונים התפוצצו לנו בפנים עם כריות הכתפיים שחזרו לככב על כל בחורה שמכבדת את הסדרה "תהילה", ונכון להיום הגיע זמנם של מעריצי הסדרה "עניין של זמן". כן, אתם מבינים אותי נכון, שנות התשעים, ממש כמו יש"ע - הם כאן.

היתרון בטרנד שחוזר כל כך מהר הוא שלא צריך להטריד את הסבתא הסנילית בבית האבות כדי שתנסה להיזכר איפה קברה את שמלת הוינטג' שראיתם באלבום מהחתונה,  וגם אין צורך לפלוש למלתחה של ההורים בחיפוש אחר מכנסי "בננה" או טרנינג עם פסים, הפעם ילדי שנות התשעים יכולים לגשת היישר לבויידם ולקוות, אולי אמא לא זרקה את הליווייס 501 מתקופת הנעורים או ג'קט ג'ינס מקושט בריצ'רצ'ים.

לאלה מכם שממהרים לחפש סולם, או מכונת זמן (לעזאזל עם הצעירים) יש חדשות טובות. גם אם לא זכיתם להתבגר בשנות התשעים, לא תשארו מחוץ לעניינים - המעצבים הנמרצים של TNT שזיהו את הקמבאק המוקדם (רק ישו היה יותר מהיר - 72 שעות והוא על הרגליים שוב) הוציאו קולקצייה שלא הייתה מביישת גם את קלי טיילור בכבודה ובעצמה:
ג'ינסים צמודים, חולצות קצרות מותניים, טייצים צבעוניים, חצאיות ססגוניות בגזרה גבוהה, שמלות עם הדפסים רומנטיים ועוד. הכל מאוד נוסטלגי, עליז וצבעוני.

קשה להסביר את השמחה שאחזה בי למראה הקטלוג, סוף סוף תירוץ להוריד את כל הפרקים של בברלי הילס ולחזור ולעגוב על דילן אהובי האחד והיחיד. כדי להשלים את האווירה מהרתי לסניף הקרוב של TNT ורכשתי חצי מהקולקציה החדשה.  
 

מה אני אגיד לכם, ברנדה עדיין זונה.

You Might Also Like

10 коммент.